Мова - перлина вікової мудрості

У день рідної мови до Береської сільської бібліотеки завітали соціальний працівник Віра Новосельська з своїми підопічними Ніною Омельчук , Євгенією Фугою та Ольгою Ярощук на годину спілкування: "Мова - перлина вікової мудрості".

ФОТО


Презентація книги

В лютому місяці завідуюча бібліотекою села Береськ Тетяна Ярощук провела презентацію книги "Волинський небесний батальйон". Розповіла про волинян , які загинули на сході України. В книгу увійшли розповіді про 5 героїв нашого району. Спогадами про Володимира Прокопчука, батько якого родом з Береська, розповіла його тітка Євгенія Фуга. Загинув Володя у травні 2014 року під Волновахою.
Також вшанували пам"ять про загиблого односельчанина Івана Мерченка, який загинув у травні 2017 року.

ФОТО


Година спілкування

В бібліотеці була проведена година спілкування до дня працівника сільського господарства. Завідуюча бібліотекою привітала присутніх зі святом. Жіночки ділилися своїми проблемами, успіхами. В кінці свята пригощалися печивом та чаєм.

/Files/images/beresk/SAM_4584.JPG


Завітав Новий рік

ФОТО


Україна надзвичайна

Усе моє, все зветься Україна
Буває часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, –
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
(Ліна Костенко)

До Дня Незалежності України завідуюча бібліотекою Тетяна Ярощук розповіла дітям про неймовірні факти про Україну на банку цікавинок: "Україна надзвичайна".

ФОТО


Серпневий відпочинок у бібліотеці

Стоять спекотні літні дні, і щоб рятуватися від спеки завітайте до бібліотеки. Тут вас зустрінуть цікаві книги та журнали, книжкові виставки та привітна господиня книгозбірні Тетяна Аркадіївна.

ФОТО


Мамина хустка - оберіг родини

Хустка тернова, мамина мова
Знов нагадають серцю про те,
В рідному краї сонцем любові
Навіть колючий терен цвіте.
Хустка тернова, мамина мова.
Вся із любові, і все із любові
Хустку, хустину - жовту і синю
Носить сьогодні вся Україна!
Ганна Чубач

Народознавчий калейдоскоп:"Мамина хустина-оберіг родини" зібрав учасників клубу:"Любисток" у бібліотеці, щоб вшанувати український обері г- хустку. Самчук Дарина, Редько Богдана, Щегельська Дарина, Джигота Анастасія, Полюх Анна І Аліна розповіли присутнім про велике значення хустини.Завідуюча бібліотекою Тетяна Ярощук організувала виставку- інсталяцію:"Світ від хустки стає добрішим".

ФОТО


Літо в бібліотеці

Ось і прийшло тепле літечко, пора канікул. Читайлики Береської бібліотеки читають і відпочивають. Проводимо різні ігри, відпочиваємо.

ФОТО


Готуємось до Великодня

До Пасхи в бібліотеці була створена виставка-інсталяція «Готуємось до Великодня».

Хай сповнює душу краса Великодня
І радість оселиться в серці сьогодні
Хай милують око веснянії квіти
І будуть щасливі дорослі і діти!

ФОТО


Бібліотека під парасолькою

До тижня дитячої книги була проведена пізнавальна гра-мандрівка «Бібліотека під парасолькою». Під парасолькою були розміщені загадки, кросворди. Все було розгадано, діти отримали солодощі.

ФОТО


Вони помирали, щоб жила Україна

До Дня Небесної Сотні в бібліотеці була проведена година скорботи «Вони помирали, щоб жила Україна». Була організована тематична поличка «Нові часи, нові герої».

ФОТО


З миру по книжці

В Береській бібліотеці проходила акція «З миру по книжці». До акції долучилися 6 користувачів, подарували 6 книг (Шевчук Лариса, Півнюк Софія, Джигота Оксана, Корнійчук Світлана, Кусин Алла, Панасюк Тетяна).

ФОТО


Засідання клубу «Любисток»

В Береській бібліотеці з членами клубу «Любисток» був проведений майстер клас по виготовленню новорічних прикрас. Джигота Анастасія вишила бісером ікону.

ФОТО


Найноворічніша бібліотека

ФОТО


Гра подорож «А я живу в Україні»

До Дня Незалежності юні читай лики ознайомилися з символами України, дізналися багато цікавого.

/Files/images/100_43.JPG


Прес-хвилинка сторінками журналу "Бедрик"

Ось і пройшло тепле літечко. Пора канікул. Читайлики Береської бібліотеки взяли участь у Прес-хвилинці сторінками журналу «Бедрик». Діти дізналися багато цікавого та навчального, розгадували кросворди, лабіринти.

ФОТО


Бібліотека під відкритим небом

Бібліотека під відкритим небом діє для читай ликів с.Береськ. Діти на вулиці і читають і відпочивають. Проводять різні ігри, вирізають саморобки. Проведено банк цікавинок: цікаво про дні тижня, чому місяць змінює форму, цікаві факти зі світу тварин. Канікули проходять весело і змістовно. Розгадуємо загадки: у світі природи, відгадай професію.

ФОТО


Українські вишиванки - наче райдужні світанки

В Береській бібліотеці-філії пройшла акція «Українські вишиванки – наче райдужні світанки».

ФОТО


Рідна мати моя

В селі Береськ відбулося свято матері «Рідна мати моя…»

Якщо говорити між нами
То все починається з мами
Від мами – літери й слово
І зроблена разом обнова.

Такими словами розпочали свято ведучі Новосельська Влада та Саванюк Софія. Музичні вітання лунали у виконанні зав. клубом Анни Ногач, Надії Сигнаївської, Світлани Ярощук, Ніни Були. Свято пройшло цікаво і змістовно.

Присутні ознайомилися з виставкою малюнків юних користувачів бібліотеки «Моя мама найкраща». На виставці були представлені малюнки юних читай ликів – Ярощук Рома, Сігнаєвська Люба, Савчук Діна, Родзь Катя, Самчук Віта. Кращі читай лики нагороджені.

ФОТО


Новий рік в бібліотеці

ФОТО


Мандрівка з журналом

Читайлики Береської бібліотеки-філії ознайомилися на мандрівці з журналом «Бедрик». Читали вірші з журналу, розгадували загадки, розмальовки, грали різні ігри. Мандрівка пройшла весело і цікаво.

996


Ось і прийшло літо

Найкольоровіша, найяскравіша пора для відпочинку. В бібліотеці с.Береськ для юних читачів було організовано читальний зал під відкритим небом «Літо, літечко прийшло». Діти читали книги про тварин, про пригоди та вірші про літо.

995


Імення матері як сонце світитиме вічно

Ось і завітав до нас квітучий травень, Місяць названий давньоукраїнцями на честь богині трав. А ще у цьому місяці відзначаємо чудові свята – День матері та Міжнародний день сім’ї.

З усіх стежин світу завжди поспішаємо до своєї оселі, щоб обійняти рідних. В радості і в горі йдемо до ненька на сповідь, бо знаємо: розрадить, вилікує, допоможе звестись на ноги, вкаже на помилки і все пробачить.

У день матері зав. бібліотекою Тетяна Ярощук зібрала матерів чиї сини з гордістю захищали і захищають нашу Україну на годину спілкування «Імення матері як сонце світитиме вічно».

Учасники зустрічі за чашечкою запашного чаю спілкувалися, відпочивали, слухали зворушливих пісень від учасників художньої самодіяльності клубу с.Береськ. доповненням свята були виступи активних користувачів бібліотеки Джиготи Анастасії та Рощука Дмитра.

На завершення свята сільський голова вручив запрошеним чудові квіти петунії.

ФОТО


Книжчин дім скликає друзів

Так багато і так мало часу, - з цією проблемою стикається кожен книголюб. Як же знайти більше можливостей насолоджуватися захопливими творами?

Відповіді на ці запитання шукали учні 4-го класу під час бібліотечного уроку «Книжчин дім скликає друзів». Під час уроку діти розгадували загадки, малювали малюнки про книгу. Найактивнішими були Джигота Анастасія, Сігнаєвський Вітя. Урок було проведено змістовно і цікаво.

974 976


Кiлькiсть переглядiв: 1110

Дата останньої зміни 26 Січня 2021

Фотогалерея