Акція «Барвиста моя вишиванка»

Українська вишиванка – національна святиня-оберіг. Саме вишиванка несе духовне багатство, традиційний зв’язок поколінь. Чудовий настрій панував на святі.

/Files/images/100_63.jpg


Моє село - частина України

День села вкотре відзначалось у Доросинях. Для цього дійства бібліотека-філія підготувала виставку-інсталяцію «Квітуй моє рідне село у барвистім вінку України». Жителі та гості свята охоче переглянули представлені вироби, ознайомились з виставкою книг «Моє село – частина України».

ФОТО


Засідання клубу за інтересами

Засідання клубу за інтересами «Дивосвіт». Талановиті дитячі руки творили просто дива. Особливо це вдавалось Вінік Дарині, Жирибець Вікторії.

ФОТО


Акція «Літо з книгою – це круто»

На книжкову галявину запросила дітвору іграшкова мишка. А як було захопливо мандрувати з жабкою та кульбабкою, відшукувати літературні помилки, доповнювати прислів’я і приказки. Уважно і зацікавлено всі слухали твір Олександра Богачука «Дідусева казка». А читав її сільський голова Віктор Косарик. Кожен мав можливість прикрасити своїми долоньками дерево бажань. На завершення всі поласували смачними полуницями і обрали книги для відпочинку.

ФОТО


День періодики

На зустріч з улюбленими журналами дружно поспішали до бібліотеки учні початкових класів. Яскраві малюнки, різноманітні оповідання, віршики не залишили байдужими нікого. Кожен відшукав щось цікаве для себе. Діти розгадували кросворди, відгадували загадки, робили саморобки і самі вигадували казки, різноманітні історії для пальчикового театру.

ФОТО


День казки

На зустріч з казкою до бібліотеки завітали першокласники. Діти подорожували дивовижною країною Казкарією, шукали відповідь на казкові загадки на книжкових полицях, відгадували імена героїв за ілюстраціями.

ФОТО


Засідання клубу за інтересами

Оригінальні віночки з рукавичок вчилися виготовляти учасники клубу за інтересами «Дивосвіт». Такими виробами можна прикрасити стіни кімнати, вікна або подарувати.

ФОТО


Наймолодший читач

На свій перший день народження до бібліотеки завітав Ілюша Ткачук. Мама Аліна – активна читачка, книга захопила її ще з дитячих років, залучає синочка до книги і бібліотеки. Сподіваємось, ще на одного читача буде більше.

991


Свято Незалежності

До свята Незалежності та дня села на вулиці біля будинку культури вигравали яскраві вишиванки, серед яких вироби Боярських Оксани, яка тут найкраща майстриня. Були також представлені щедрі дари осені, вироби із лози і соломки.

ФОТО


Острів «Читання» на планеті «Літо»

Читальний зал під відкритим небом запросив на побачення з друзями. Приємно і корисно провели діти вільний час, брали участь у конкурсах, подорожували по нових книгах та періодичних виданнях.

ФОТО


Казкові гостини

На казкові гостини до бібліотеки завітала старша група дитсадка. Повели їх у чарівний світ ведучі свята Залізко Соня та Жирибець Віка. Діти переглянули інсценізацію казки «Котигорошко», із задоволенням брали участь у казковій вікторині, уважно слухали заступника директора школи з виховної роботи Аллу Василівну, яка майстерно читала «Сіру шийку», виконували вправи казкової фізкульт хвилинки.

ФОТО


Виставкова діяльність

Ці виставки ви побачите, коли завітаєте у бібліотеку.

ФОТО


Читаюча сім’я

Не зважаючи на погоду і негоду Катерина Олександрівна Глинюк із с.Кияж разом з донькою поспішає на зустріч з книгою. Бере приклад із бабусі та мами і внучка Владислава, а найменша Анічка теж долучається до книги і із задоволенням їх читає.

939 940


Мереживо зими

У святкове вбрання причепурилася бібліотека. Вікна прикрасили різноманітні витинанки. Яскраві новорічні композиції заполонили заклад. Тут і незвичайні ялинки з книг, з картону, новорічних гірлянд. А створили всю цю красу Залізко Соня, Костюк Богдана, Жирибець Віка.

ФОТО


Пам’ятаємо Вас, Степане Миколайовичу

6 грудня пройшов літературний ранок пам’яті присвячений творчості Степана Миколайовича Курила-Шванса. На святі присутні познайомилися з історією села, з творчістю автора. Лунали спогади, пісні. Душевна зустріч закінчилась знайомством з виставкою книг автора та публікацій про нього «Пам’ятаємо Вас, Степане Миколайовичу». Епіграфом було обрано слова автора: «І не обірветься Доросинівський родовід, не зникне коріння, не замулиться криниці чисте джерело». Історію села пишуть тепер нові покоління.

ФОТО


Якщо прагнеш знайти друга подружись із книгою

Не звичайний, а бібліотечний урок «Якщо прагнеш знайти друга подружись із книгою» було проведено для учнів 2-го класу у Доросинівській сільській бібліотеці. Діти вивчали структуру книги, знайомилися з її елементами, слухали розповідь бібліотекаря про книгу та її значення в житті людини.

Для учнів була обладнана виставка-розвал «Запитань у нас багато, нам усе цікаво знати». По закінченню зустрічі кожен читач вибрав для себе цікаву, яскраво ілюстровану книгу.

932 933


Відпочинок із книгою

Сад Ілясса із села Кияж. Дівчинка під час літніх канікул відпочиває, читає і рекомендує…

810 811


Виставка умільців

До звітного концерту у фойє будинку культури була розгорнута виставка виробів місцевих майстринь. Вишиті бісером сорочки Боярських Оксани, картини Герасимчук Лілії, майстерно виконані ікони Кирилюк Світлани привертали увагу милували різнобарв’ям.

806 807 808 809 812


Лікуємо книги

Вілік Дарина, Кривов’язюк Софія, Жирибець Вікторія – активні читачі, розумниці і помічниці бібліотекаря. Діти із задоволенням лікують книги.

805


Подарунок бібліотеці

По дорозі в дитячий садок Пащук Ігор завітав до бібліотеки з чудовими подарунками книгами для дітей із власної колекції.

804


«Веселімось, граємо, читаємо – літечко вітаємо!»

Під такою назвою пройшов тиждень табору при бібліотеці-філії с.Доросині.

Розпочався він ювілейною мозаїкою до 80-річчя Василя Симоненка. Під розлогим гіллям ялини відбулося театралізоване читання хвилею казки Василя Симоненка «Цар Плаксій і Лоскотун». Свою акторську майстерність проявляли Самойленко Аня, Чабанчук Іра, Глинюк Валера, Кривов’язюк Соня, Жирибець Віка.

Найрізноманітніші заходи: літній кросворд, літературна естафета, ігри, вікторини зацікавили всіх.

Не сумував ніхто на Святі шоколаду. Діти дізнались про історію свята цікаві факти про цукор, какао, шоколад. Надзвичайно емоційно відбувся конкурс «Нагодуй товариша».

Зацікавлено діти брали участь у загадковому костюмованому турнірі. За активну участь всі отримали нагороду.

Не довелося нудьгувати на Дні творчості і Святі фарб. Діти долоньками прикрашали карту України, малювали, писали побажання, читали і грали.

Шоу мильних бульбашок проходило надзвичайно емоційно. Ігри, конкурси, розваги згуртували всіх.

Протягом тижня діти насолоджувалися спілкуванням і творили.

В бібліотеці була розгорнута книжкова виставка «Щоб канікули були цікавими».

ФОТО


Майстер-клас «Вироби з кукурудзяного листя»

На черговому засіданні клубу за інтересами «Дивосвіт» діти виготовляли ляльки з кукурудзи, різноманітні квіти. Старанно і наполегливо, із завзяттям працювали і творили Мілінчук Віка, Залізко Соня, Віннік Дарина, Потапчук Діма, Жилік Аня, Мельничук Марійка.

158 159


Дитинство (Жидик Аня, 12 років)

У дитинстві бігали ми в травах
Дивувались, що це там таке?
А на небі сонце сяє золоте
В дитинстві ми і вчились, і грались.
І навіть у калюжах покупались
Весело було, яскраво і цікаво
І чарівне дитинство протікало.

148


Засідання клубу "Дивосвіт"

Створений при бібліотеці-філії с.Доросині клуб за інтересами "Дивосвіт" об'єднав учнів різних класів.

З цікавістю, натхненням, захопленням діти виготовляють різноманітні вироби.

Наполегливо, крок за кроком оволодівають технікою "Орігамі" - вирізають із паперу.

Активні учасники клубу: Папущак Аня, Гнатюк Сніжана, Михалюк Людмила, Михалюк Марта, Герасимчук Яна, сестри Горисюк Руслана і Вікторія.

3276 3277

3278 3279


Година загадок

Година українських народних загадок проведена з учнями 1-го класу. Діти подорожували загадковим королівством, де дізнались багато цікавого про казкових героїв, пори року, рослин,тварин.

86


З книгою в канікули

За цією назвою в бібліотеці проведено літературні читання для учнів 5-6 класів. Користувачі ознайомилися з новинками літератури, зупинились на творчості Волинських письменників-ювілярів: П.Маха, В.Лучука, Й.Струцюка.

84 85

Кiлькiсть переглядiв: 591