Експромт-конкурс «Осінні читання»

Осінь-чарівниця, пора краси та лірики. Осінь і книга – чудове поєднання. Ліричні твори про загадкову, золоту пору року читали учні 7-9 класів Ярощук Катя, Іщук Василина, Кудиюк Оля, Глинюк Олена. Звучали вірші сучасних українських і волинських поетів.

ФОТО


Мандрівля-екскурсія в бібліотеку
«Бібліотека книжчин дім»

Бібліотека – книжкове королівство, де живуть різні книги і різні герої. Дружно мандрували по книгозбірні другокласники. Діти уважно слухали розповідь про книгу і бібліотеку, подорожували по книжкових полицях, перегортаючи сторінки улюблених книг і періодики, слухали поради, як потоваришувати з книгою.

Юні читайлики зривали з деревця яблука-загадки, створили осіннє дерево з іменами – листочками. На завершення кожен мав можливість вибрати книги для читання.

ФОТО


Засідання клубу за інтересами

Щоб прикрасити бібліотеку взимку новими виробами дружно приступити до роботи члени клубу майстрували із різноманітних матеріалів: паперу, шишок, пінопласту. Результат творчої роботи: сніжинки, вироби з рукавичок, дитячих долоньок, зимова хатина з пінопласту.

/Files/images/dorosin/Без назви 1.jpg /Files/images/dorosin/IMG_20191105_162937.jpg

Поетична веселка по творчості Надії Гуменюк

З нагоди ювілею відомої волинської письменниці Надії Гуменюк в бібліотеці проведено літературну мандрівку «Щасливий дар творити для дітей». Бібліотекар ознайомила із біографією і літературною діяльністю поетеси.

Діти читали твори Надії Гуменюк, мандрували з улюбленими героями сторінками творів, ділились враженнями про прочитане.

ФОТО


Свято села
«Село моє – моя маленька Батьківщина»

Свято села відбулося у теплі липневі дні в с.Доросині. У фойє будинку культури була розгорнута виставка майстринь села: Оксани Боярських, Валентини Кривов’язюк, 80-річної вишивальниці з cела Береськ Софії Омельчук. Милували очі старовинні і сучасні вишиті і ткані сорочки і рушники, вироби з бісеру. Жителі села і гості свята мали змогу оглянути виставку – фото «Старе фото розповідає», виставку – інсталяцію «село моє рідне», виставку –малюнків Катерини Сітовської з с.Немир та Анни Самойленко з с.Доросині, вистаку робіт клубу за інтересами «Дивосвіт».

ФОТО


Бібліомайданчик
«Літні промінці на книжній сторінці»

Дружньо завітали до бібліотеки на зустріч з книгою діти з пришкільного табору «Веселка». Ведучі свята Світлана Ярощук та Валентина Іщук запросили всіх у чарівний світ казки. Листоноша Печкін (Едік Тимощук) прибув із казковими телеграмами. Діти охоче давали відповіді на запитання вікторини, відгадували казкові загадки, брали участь у різноманітних конкурсах. Всі уважно слухали казку Галини Терлецької «Що таке щастя, радість і багатство?», яку читав директор школи Троцюк Ярослав Миколайович. Діти гарно відпочили і долучилися до літнього читання.

ФОТО


День відкритих дверей
«Ми читаємо завзято, а читання нам це свято»

До бібліотеки на гостину завітали молодші школярі. Юні читай лики поринули в чудовий відпочинок з книгою. Діти знайомились з новими книгами, ділились власними книжковими вподобаннями, знаходили найбільшу і найменшу книжки, брали участь у конкурсах, відгадували загадки, доповнювали прислів’я про книги. А яке свято без подарунків, найактивніші були нагороджені книгами – розмальовками.

ФОТО


Літературна година
«І знов читаєм Кобзаря»

Перші весняні дні для українців пов’язані з іменем Тараса Шевченка. З нагоди 205-ї річниці від дня народження Кобзаря у бібліотеці пройшла літературна година для учнів 10-11 класів. Дітей ознайомлено з цікавими фактами життя, його літературною та художньою спадщиною.

Учні взяли участь в акції «Читаємо Шевченка», діти майстерно декламували твори поета. У бібліотеці було обладнано тематичну поличку «Слідами Тарасової долі».

ФОТО


Найноворічніша бібліотека

Новорічний настрій панує в нашій бібліотеці. Вікна прикрашені різноманітними сніжинками, Сніговиком і Дідом Морозом. Яскравий віночок з рукавичок творили учні молодших класів.

ФОТО


Засідання клубу за інтересами «Дивосвіт»

Діти виготовляли новорічні прикраси, різноманітні витинанки, прикрашали бібліотеку до зимових свят.

ФОТО


Бібліопортрет журналу "Яблунька"

Яскраво ілюстрований, розважально-пізнавальний журнал для дітей, для всіх розумних, веселих, кмітливих це «Яблунька». Кросворди, забави, смішинки – веселики, іграшки – саморобки, вікторини, казки – все це «Яблунька». Діти взяли участь у вікторині опублікованій у журналі, надіслали відповіді на адресу редакції.

ФОТО


Перший крок у світ книжок

Діти першокласники зацікавлено мандрували книжковим містом. Відгадували назви казок за ілюстраціями, брали участь у казковій вікторині, самі складали казку. Малеча залюбки переглядала нові книги, журнали, вибирали для себе цікаву книгу додому.

ФОТО


Акція «Барвиста моя вишиванка»

Українська вишиванка – національна святиня-оберіг. Саме вишиванка несе духовне багатство, традиційний зв’язок поколінь. Чудовий настрій панував на святі.

/Files/images/100_63.jpg


Моє село - частина України

День села вкотре відзначалось у Доросинях. Для цього дійства бібліотека-філія підготувала виставку-інсталяцію «Квітуй моє рідне село у барвистім вінку України». Жителі та гості свята охоче переглянули представлені вироби, ознайомились з виставкою книг «Моє село – частина України».

ФОТО


Засідання клубу за інтересами

Засідання клубу за інтересами «Дивосвіт». Талановиті дитячі руки творили просто дива. Особливо це вдавалось Вінік Дарині, Жирибець Вікторії.

ФОТО


Акція «Літо з книгою – це круто»

На книжкову галявину запросила дітвору іграшкова мишка. А як було захопливо мандрувати з жабкою та кульбабкою, відшукувати літературні помилки, доповнювати прислів’я і приказки. Уважно і зацікавлено всі слухали твір Олександра Богачука «Дідусева казка». А читав її сільський голова Віктор Косарик. Кожен мав можливість прикрасити своїми долоньками дерево бажань. На завершення всі поласували смачними полуницями і обрали книги для відпочинку.

ФОТО


День періодики

На зустріч з улюбленими журналами дружно поспішали до бібліотеки учні початкових класів. Яскраві малюнки, різноманітні оповідання, віршики не залишили байдужими нікого. Кожен відшукав щось цікаве для себе. Діти розгадували кросворди, відгадували загадки, робили саморобки і самі вигадували казки, різноманітні історії для пальчикового театру.

ФОТО


День казки

На зустріч з казкою до бібліотеки завітали першокласники. Діти подорожували дивовижною країною Казкарією, шукали відповідь на казкові загадки на книжкових полицях, відгадували імена героїв за ілюстраціями.

ФОТО


Засідання клубу за інтересами

Оригінальні віночки з рукавичок вчилися виготовляти учасники клубу за інтересами «Дивосвіт». Такими виробами можна прикрасити стіни кімнати, вікна або подарувати.

ФОТО


Наймолодший читач

На свій перший день народження до бібліотеки завітав Ілюша Ткачук. Мама Аліна – активна читачка, книга захопила її ще з дитячих років, залучає синочка до книги і бібліотеки. Сподіваємось, ще на одного читача буде більше.

991


Свято Незалежності

До свята Незалежності та дня села на вулиці біля будинку культури вигравали яскраві вишиванки, серед яких вироби Боярських Оксани, яка тут найкраща майстриня. Були також представлені щедрі дари осені, вироби із лози і соломки.

ФОТО


Острів «Читання» на планеті «Літо»

Читальний зал під відкритим небом запросив на побачення з друзями. Приємно і корисно провели діти вільний час, брали участь у конкурсах, подорожували по нових книгах та періодичних виданнях.

ФОТО


Казкові гостини

На казкові гостини до бібліотеки завітала старша група дитсадка. Повели їх у чарівний світ ведучі свята Залізко Соня та Жирибець Віка. Діти переглянули інсценізацію казки «Котигорошко», із задоволенням брали участь у казковій вікторині, уважно слухали заступника директора школи з виховної роботи Аллу Василівну, яка майстерно читала «Сіру шийку», виконували вправи казкової фізкульт хвилинки.

ФОТО


Виставкова діяльність

Ці виставки ви побачите, коли завітаєте у бібліотеку.

ФОТО


Читаюча сім’я

Не зважаючи на погоду і негоду Катерина Олександрівна Глинюк із с.Кияж разом з донькою поспішає на зустріч з книгою. Бере приклад із бабусі та мами і внучка Владислава, а найменша Анічка теж долучається до книги і із задоволенням їх читає.

939 940


Мереживо зими

У святкове вбрання причепурилася бібліотека. Вікна прикрасили різноманітні витинанки. Яскраві новорічні композиції заполонили заклад. Тут і незвичайні ялинки з книг, з картону, новорічних гірлянд. А створили всю цю красу Залізко Соня, Костюк Богдана, Жирибець Віка.

ФОТО


Пам’ятаємо Вас, Степане Миколайовичу

6 грудня пройшов літературний ранок пам’яті присвячений творчості Степана Миколайовича Курила-Шванса. На святі присутні познайомилися з історією села, з творчістю автора. Лунали спогади, пісні. Душевна зустріч закінчилась знайомством з виставкою книг автора та публікацій про нього «Пам’ятаємо Вас, Степане Миколайовичу». Епіграфом було обрано слова автора: «І не обірветься Доросинівський родовід, не зникне коріння, не замулиться криниці чисте джерело». Історію села пишуть тепер нові покоління.

ФОТО


Якщо прагнеш знайти друга подружись із книгою

Не звичайний, а бібліотечний урок «Якщо прагнеш знайти друга подружись із книгою» було проведено для учнів 2-го класу у Доросинівській сільській бібліотеці. Діти вивчали структуру книги, знайомилися з її елементами, слухали розповідь бібліотекаря про книгу та її значення в житті людини.

Для учнів була обладнана виставка-розвал «Запитань у нас багато, нам усе цікаво знати». По закінченню зустрічі кожен читач вибрав для себе цікаву, яскраво ілюстровану книгу.

932 933


Відпочинок із книгою

Сад Ілясса із села Кияж. Дівчинка під час літніх канікул відпочиває, читає і рекомендує…

810 811


Виставка умільців

До звітного концерту у фойє будинку культури була розгорнута виставка виробів місцевих майстринь. Вишиті бісером сорочки Боярських Оксани, картини Герасимчук Лілії, майстерно виконані ікони Кирилюк Світлани привертали увагу милували різнобарв’ям.

806 807 808 809 812


Лікуємо книги

Вілік Дарина, Кривов’язюк Софія, Жирибець Вікторія – активні читачі, розумниці і помічниці бібліотекаря. Діти із задоволенням лікують книги.

805


Подарунок бібліотеці

По дорозі в дитячий садок Пащук Ігор завітав до бібліотеки з чудовими подарунками книгами для дітей із власної колекції.

804


«Веселімось, граємо, читаємо – літечко вітаємо!»

Під такою назвою пройшов тиждень табору при бібліотеці-філії с.Доросині.

Розпочався він ювілейною мозаїкою до 80-річчя Василя Симоненка. Під розлогим гіллям ялини відбулося театралізоване читання хвилею казки Василя Симоненка «Цар Плаксій і Лоскотун». Свою акторську майстерність проявляли Самойленко Аня, Чабанчук Іра, Глинюк Валера, Кривов’язюк Соня, Жирибець Віка.

Найрізноманітніші заходи: літній кросворд, літературна естафета, ігри, вікторини зацікавили всіх.

Не сумував ніхто на Святі шоколаду. Діти дізнались про історію свята цікаві факти про цукор, какао, шоколад. Надзвичайно емоційно відбувся конкурс «Нагодуй товариша».

Зацікавлено діти брали участь у загадковому костюмованому турнірі. За активну участь всі отримали нагороду.

Не довелося нудьгувати на Дні творчості і Святі фарб. Діти долоньками прикрашали карту України, малювали, писали побажання, читали і грали.

Шоу мильних бульбашок проходило надзвичайно емоційно. Ігри, конкурси, розваги згуртували всіх.

Протягом тижня діти насолоджувалися спілкуванням і творили.

В бібліотеці була розгорнута книжкова виставка «Щоб канікули були цікавими».

ФОТО


Майстер-клас «Вироби з кукурудзяного листя»

На черговому засіданні клубу за інтересами «Дивосвіт» діти виготовляли ляльки з кукурудзи, різноманітні квіти. Старанно і наполегливо, із завзяттям працювали і творили Мілінчук Віка, Залізко Соня, Віннік Дарина, Потапчук Діма, Жилік Аня, Мельничук Марійка.

158 159


Дитинство (Жидик Аня, 12 років)

У дитинстві бігали ми в травах
Дивувались, що це там таке?
А на небі сонце сяє золоте
В дитинстві ми і вчились, і грались.
І навіть у калюжах покупались
Весело було, яскраво і цікаво
І чарівне дитинство протікало.

148


Засідання клубу "Дивосвіт"

Створений при бібліотеці-філії с.Доросині клуб за інтересами "Дивосвіт" об'єднав учнів різних класів.

З цікавістю, натхненням, захопленням діти виготовляють різноманітні вироби.

Наполегливо, крок за кроком оволодівають технікою "Орігамі" - вирізають із паперу.

Активні учасники клубу: Папущак Аня, Гнатюк Сніжана, Михалюк Людмила, Михалюк Марта, Герасимчук Яна, сестри Горисюк Руслана і Вікторія.

3276 3277

3278 3279


Година загадок

Година українських народних загадок проведена з учнями 1-го класу. Діти подорожували загадковим королівством, де дізнались багато цікавого про казкових героїв, пори року, рослин,тварин.

86


З книгою в канікули

За цією назвою в бібліотеці проведено літературні читання для учнів 5-6 класів. Користувачі ознайомилися з новинками літератури, зупинились на творчості Волинських письменників-ювілярів: П.Маха, В.Лучука, Й.Струцюка.

84 85

Кiлькiсть переглядiв: 1386

Дата останньої зміни 20 Січня 2021

Фотогалерея