Не виплакані сльози України

Під такою назвою міська бібліотека спільно з школою провели годину скорботи присвячену трагічним подіям 1932-1933 років.

ФОТО


Такого ви ще не читали

Викладка «Такого ви ще не читали» організована по новинках, які бібліотека отримала у 2017 році.

971


В каталожному царстві, в картковій державі

Бібліотечний урок «В каталожному царстві, в картковій державі» провела у міській бібліотеці її бібліотекар Світлана Дмитрук.

ФОТО


Багато справ ще у моєї долі

15 вересня 2016 року 70-річний ювілей відзначив письменник, почесний громадянин м.Луцька – Іван Корсак.

З цієї нагоди в міській бібліотеці відбувся літературний портрет «Багато справ ще у моєї долі» який бібліотека підготувала спільно з вчителями української мови Галиною Гром, Людмилою Сидорук та учнями 8-х класів ЗОШ №3. Діти ділились враженнями про твори І.Корсака та переглянули фільм про письменника.

872 873 874 875 876


Луцький Псалтир

Влітку 2013 року у Києві відбулася презентація факсимільної копії найбільш екзотичної книги Середньовіччя – Луцького Псалтиря XIV ст. Це унікальна пам’ятка книжкового мистецтва Волині. Її оригінал було виявлено у Лаврентієвській бібліотеці Флоренції. У палітурному оформленні манускрипту використані мотиви тиснень українських рукописів XIV-XVIIст.

«Тепер цей Псалтир зможуть прочитати сотні, якщо не тисячі людей. Нехай Господь сторицею віддасть усім, хто долучився до цієї справи за труди во славу Святої Церкви і збереження нашої духовної спадщини», - сказав митрополит Волинський і Луцький Ніфонт. З 2014 року книга є у фонді центральної районної бібліотеки.

Днями презентацію книги провела завідуюча міською бібліотекою Світлана Дмитрук у ЗОШ №3 міста Рожище.

424 425 426 427


Уклін Тарасові

Літературне свято зібрало чимало дітей – учнів ЗОШ №3. Учні 5-А класу Галань Н., Токарська О. Павлюк К., Тарасюк О. Співак К. спільно з класним керівником Кравчук Є.Н. розповіли про життя і творчість Т.Г.Шевченка в різних аспектах.

Бібліотекар Світлана Дмитрук презентувала книжкову виставку «Шевченко – великий син українського народу.»

Тарас Шевченко – славний син українського народу, його слово і сьогодні живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, це наша сила.

3214

Кiлькiсть переглядiв: 612

Дата останньої зміни 20 Лютого 2019

Фотогалерея