Практикум для бібліотек-філій

На базі міської бібліотеки проведено практикум"Основні вимоги щодо обліку та обробки документів"для бібліотек Дубищенської селищної, Носачевичівської, Крижівської, Руднянської та Топільненської сільських бібліотек.

На практикумі розглядалися основні аспекти обліку книжкового фонду, ведення Інвентарної і Сумарної книг, переведення фонду на УДК, опрацювання літератури, отриманої з Українського Інституту книги, очищення фонду від застарілої та зношеної літератури, ведення абеткового каталогу. В роботі практикуму активну участь взяла директор ЦБС Світлана Осипчук.

Презентацію виставок «Королівство чарівних пригод», «Разом з книгою зростаємо», «Поспішайте прочитати», «У пошуках цікавих знань», «Чи знаєте ви, що…», «Домашня всезнайка», «Мода і книжка – цікава фішка», провела завідувачка бліотекою Світлана Дмитрук .

Заняття були насиченими та мали дискусійний характер.

ФОТО


Голод 33-го - біль душі

22 листопада в приміщенні бібліотеки пройшла година пам’яті 1932-1933рр. «Голод 33-го – біль душі».

Зав. Бібліотекою Дмитрук Світлана розповіла учням ЗОШ №3 про масштабну смертність від Голодомору 1932-1933рр. та зробила огляд книг про Голодомор.

ФОТО


Цікаві моменти з життя бібліотеки

Цікаві моменти з життя міської бібліотеки, де розгорнуто ряд книжкових виставок: «Україна: від подиху століть до сьогодення», «Молодіжний коктейль», «В чарівний світ нас кличе казка», виставку інсталяцію «Книжкова посмішка», виставку пораду «Прочитай, мені сподобалось» та інші. А ще тут кожної перерви поринають у світ книги маленькі читайлики.
Вітаю всіх з Міжнародним днем дітей, який відзначається сьогодні
Долучайтесь до читання.

ФОТО


Казок чудових хоровод

Читацький бал "Казок чудових хоровод",- пройшов у міській бібліотеці під час Всеукраїнського тижня дитячої книги. Діти залюбки читали свої улюблені казки, наспівували пісеньки, переглядали журнали і просто....відпочивали! Адже у них канікули! Але книжкові смаколики, ще ніхто не відмінив. Книга – вчитель, добрий друг вона, Завжди порадить щиро й допоможе. В ній людства мудрість зібрана земна, Тому вона – усе на світі може. Це знань могутнє й чисте джерело, Що не міліє – повниться з роками! І якби там людині не було, А мудра книжка завжди поруч з нами.

ФОТО


Літературний променад

"Шевченкова весна знову зійшла на українську землю". Ці рядки поетеси Катерини Квінчастої торкаються серця, запалюють душу вірою, що на нашій землі запанує мир і спокій. Мабудь не випадково Тарас Шевченко народився в березні, коли оживає природа і пішов у вічність також першого весняного місяця, залишивши нащадкам невмируще слово, що і сьогодні піднімає наш дух вольності та свободи, єднає серця для слави держави. Саме з раннього дитинства починають вивчати діти творчість геніального поета, пророка, велича духа і свободи. Гарно читають вірші Шевченка і декламують учні 3-Б класу під умілим керівництвом вчителя Наталії Євгенівни Омельчук, під час проведення літературного променаду: Кобзар Марія, Бричанчук Валерія, Зелінська Анна, Ковальчук Станіслав, Грудецька Христина. А Коврижко Юлія прочитала улюблений українцями "Заповіт" Шевченка. Безперечно, Шевченко - духовний символ України, наш великий сучасник. До нових і нових поколінь він приходить разом із усвідомленням ними дійсності. Із дитячих літ, неначе святе писання, убираємо ми в душу його полум'яні пророчі рядки. Великий Кобзар і сьогодні незримо присутній у нашому житті, звертається до нас усіх зі своїми безсмертними думами.

ФОТО


Чарівна та світанкова наша українська мова

Мовний урок під назвою «Чарівна та світанкова наша українська мова» провели зав. Бібліотекою Дмитрук Світлана Сергіївна та вчитель 3Б класу Омельчук Наталія Євгенівна. Вірші про мову читала Кобзар Марія.

ФОТО


Не виплакані сльози України

Під такою назвою міська бібліотека спільно з школою провели годину скорботи присвячену трагічним подіям 1932-1933 років.

ФОТО


Такого ви ще не читали

Викладка «Такого ви ще не читали» організована по новинках, які бібліотека отримала у 2017 році.

971


В каталожному царстві, в картковій державі

Бібліотечний урок «В каталожному царстві, в картковій державі» провела у міській бібліотеці її бібліотекар Світлана Дмитрук.

ФОТО


Багато справ ще у моєї долі

15 вересня 2016 року 70-річний ювілей відзначив письменник, почесний громадянин м.Луцька – Іван Корсак.

З цієї нагоди в міській бібліотеці відбувся літературний портрет «Багато справ ще у моєї долі» який бібліотека підготувала спільно з вчителями української мови Галиною Гром, Людмилою Сидорук та учнями 8-х класів ЗОШ №3. Діти ділились враженнями про твори І.Корсака та переглянули фільм про письменника.

872 873 874 875 876


Луцький Псалтир

Влітку 2013 року у Києві відбулася презентація факсимільної копії найбільш екзотичної книги Середньовіччя – Луцького Псалтиря XIV ст. Це унікальна пам’ятка книжкового мистецтва Волині. Її оригінал було виявлено у Лаврентієвській бібліотеці Флоренції. У палітурному оформленні манускрипту використані мотиви тиснень українських рукописів XIV-XVIIст.

«Тепер цей Псалтир зможуть прочитати сотні, якщо не тисячі людей. Нехай Господь сторицею віддасть усім, хто долучився до цієї справи за труди во славу Святої Церкви і збереження нашої духовної спадщини», - сказав митрополит Волинський і Луцький Ніфонт. З 2014 року книга є у фонді центральної районної бібліотеки.

Днями презентацію книги провела завідуюча міською бібліотекою Світлана Дмитрук у ЗОШ №3 міста Рожище.

424 425 426 427


Уклін Тарасові

Літературне свято зібрало чимало дітей – учнів ЗОШ №3. Учні 5-А класу Галань Н., Токарська О. Павлюк К., Тарасюк О. Співак К. спільно з класним керівником Кравчук Є.Н. розповіли про життя і творчість Т.Г.Шевченка в різних аспектах.

Бібліотекар Світлана Дмитрук презентувала книжкову виставку «Шевченко – великий син українського народу.»

Тарас Шевченко – славний син українського народу, його слово і сьогодні живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, це наша сила.

3214

Кiлькiсть переглядiв: 1298