"Горить зоря її поезії над краєм"

До 150 річчя видатної поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач)

/Files/images/kozin/154472767_1346613089037310_2346994472659163954_o.jpg


День Незалежності України

Літературно-тематичний вечір присвячений святкуванню дня Незалежності України «СПІВАЮ ГІМН ТОБІ ЄДИНІЙ І СВЯТІЙ, ОПЛАКАНІЙ В ЖУРБІ, ЗВЕЛИЧЕНІЙ У СЛОВІ»

ФОТО


Кобзарем його ми звемо!

894

Традиція вшановувати пам’ять Тараса Шевченка в березні має давню історію. Літературна година, проведена в бібліотеці, несла назву "Хай сила слова - глибока і манлива, виховує в нас щирі, глибокі почуття". На заході звучали його поезії, пісні і кожен охочий міг пізнати і осягнути “свого” Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише “Кобзарем”, а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

895 896


Дитячий ранок "Мама - злагода в родині, мама - щастя її в дитині!"

3 давніх - давен на нашій українській землі образ довгожданної весни уособлювала гарна молода дівчина з вінком квітів на голові. Народний образ весни - це образ краси, сили і надії. Першим і по - жіночому особливим місяцем є Березень. Він, як мовиться в народі, й усміхнеться і заплаче, і ошкіриться крутим норовом. Тому в цьому місяці ми зібрались своєю бібліотечною родиною, щоб вшанувати жінку - матір, бабусю, сестричку - всіх жінок на землі. З першим словом пошани сьогодні звертаємось до жінок - матерів, бо шануємо маму за її ласку і любов, за недоспані ночі і колискові пісні, за її тиху мову і лагідну вдачу, за науку.

893


Леся Українка — геніальна дочка українського народу.

У Козинській бібліотеці відбулась літературна година, присвячена 143 річниці від Дня народження геніальної поетеси, яку називають дочкою Прометея за її художнє слово, сповнене волелюбності й оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості - Лесі Українки. Народилася вона 25 лютого 1871 року в місті Зв’ягелі (сучасна назва Новоград-Волинський), в сім’ї інтелегентів. Хоч життя поетеси було дуже важким, але незважаючи на всі недуги вона написала багато творів, які зараз радують та надихають наше життя. Першим твором Лесі Українки був вірш «Надія», який вона написала в дев’ять років і присвятила тітці.

У нашій бібліотеці провівся захід вшанування пам'яті "Безсмертна Леся Українка - була і є повік жива!".

891 892


Вічна пам'ять Небесній Сотні

"Хай всі бачать, хай чують поклик наших завзять, як уміють Українці жить, боротись і вмирать!" - таку назву ніс вечір пам"яті, присвячений героям майдану.

Також в бібліотеці було представлено книжкову виставку "Небесна Сотне, Ви тепер святі!"

Їх серце б’ється в небесах
Небесна Сотня молодих
А в мами сльози на очах
І так душа болить за них…

Світлій пам’яті Небесної Сотні
Слова: Наталка Карпа, Юрій Синенький

ФОТО


День Соборності України

21 січня бібліотка с. Козин спільно з клубом провели тематичний вечір : " Хай братством і працею, в поті чола, творить славу свою Україна моя" а також користувачі мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою "Соборна Україна - одна на всіх, як оберіг"

890

Кiлькiсть переглядiв: 1289