З 1.07.2018 року бібліотека відійшла до Копачівської об'єднаної територіальної громадиВирощування алмазів

Бібліотека провела презентацію книги Ігоря Павлюка «Вирощування алмазів», в якій взяли участь бібліотекарі району.

ФОТО


Дружба з книгою - це свято

Книга! Вона з нами поруч із самого народження. Перші казки, вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає нам про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі країни. З книгою кожен із нас мандрує в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнанийГанс Крістіан Андерсен, автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих:«Снігова королева», "Русалонька", «Гидке каченя», «Кресало», "Стійкий олов'яний солдатик"та інших. Його казки перекладені більш ніж 150 мовами світу, вони стали основою для численних екранізацій, мультфільмів, балетів. В день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги відзначається Міжнародний день дитячої книги. В цей день бібліотека спільно з школою провела свято книги «Дружба з книгою - це свято», на яке зібралися найактивніші читачі бібліотеки. Були подорожі улюбленими казками дітей, віршовані розповіді і звичайно конкурс «З якої я казки».

ФОТО


У вінок шани Лесі Українки


2016 рік на Волині проголошений роком Лесі Українки. Для наймолодших читачів бібліотека спільно з школою провела літературне свято «Горить душа поезії над краєм», в ході якого розповіла присутнім про дитячі роки Лесі та познайомила з її ранньої творчістю. Діти читали вірші, розповідали про свої улюблені книги та про свої заняття у вільний час. Свідченням того, як книга надихає на творчість є власноруч написані вірші. Доповненням заходу була виставка “Хто Вам сказав, що я слабка”, організована бібліотекарем Наталією Пащук.

687


«Ми Тебе не забули, Тарасе!»

Губляться рукописи, тліють книги, вода і вітер стирають записи на камені, а слово Шевченка – живе. Воно як незгасний, високопіднятий смолоскип, що освітлює шлях українського народу. В ньому ми знаходимо ряд відповідей на події сьогодення. Слово Тараса називають пророчим, адже багато пророцтв, що линули з його уст збулися. І сьогодні, коли політики розгорнули війну, ми сподіваємося, що їм, все ж таки, вистачить здорового глузду одуматися і відмінити свої загарбницькі плани. А ще ми усі разом будем молитися за мир і нашу Україну і щиро вірити, що слова Тараса Шевченка:

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі

стануть пророчими для нашого народу - ці слова стали основними під час проведення літературної години.

684 685 686

Голгофа голодної смерті

«21 листопада по всій Україні відмічають, як день пам'яті і скорботи, присвячений жертвам голодомору 32-33 років. Тож давайте і ми з вами вшануємо пам'ять загиблих» - цими словами ведучі розпочали годину пам’яті.

Ірина Никитюк та Оксана Ляшук розповіли юним слухачам про події та мученицькі смерті жертв тих років. Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках, не зазнав, жоден народ в історії людства. Пекло, створене в Україні комуністичним режимом на початку ХХ століття, не можна ні з чим порівняти ні у вітчизняній, ні у світовій історії. Це був спланований злочин проти українського народу. Злочин мав ім’я - голод.

Читці Діма Пільгуй та Аліна Ващук прочитали вірші про голодомор.

Для учасників заходу бібліотекар організувала тематичну викладку матеріалів «Голгофа голодної смерті».

«Згадаймо в наших молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого голодомору. Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Вічна пам'ять замореним голодом!»- цими словами ведучі завершили захід.

500 501

Кiлькiсть переглядiв: 527