День бутерброда

Цікаво, пізнавально і смачно пройшов день бутерброда у Крижівській сільській бібліотеці. Юні дегустатори мали змогу не тільки отримати інформацію про історію походження цієї страви, але й самим побути в ролі кухарів, зробивши бутерброди на свій смак, при цьому не забувши і про вигляд: естетично виглядали канапки у вигляді корабликів, не поступалися їм і «українські роли «- бутерброди з салом і зеленою цибулею. А для розігріву їм було запропоновано скласти літературні бутерброди з чим найшвидше справились Мороз Влада і Бречко Олександр.

ФОТО


Вічна таїна кохання

«Вічна таїна кохання» -- ця тема хвилює більшість дорослого населення, дехто думає що знає про кохання все, інші - що це вигадка, забаганка молоді, але є і такі які щиро вірять що справжня любов таки існує. Що і стверджує книжкова виставка-інсталяція підготовлена до Дня закоханих. Відвідувачі мали змогу ознайомитись як і з відомими класичними творами так і з новими книгами про любов.

956


День Незалежності

Хорошою традицією у с.Крижівці стало святкування Дня Незалежності. У програмі свята виступ місцевих аматорів сцени, огляд народних умільців села та юних читачів бібліотеки.

Родзинкою свята став виступ юних козачат, піднесеного настрою додало внесення бойового прапора з зони АТО, під яким воював наш земляк Андрій Мерчук.

ФОТО


Новорічна ялинка у бібліотеці с.Крижівка

579


«Оберіг»

Для старшокласників у бібліотеці діє клуб за інтересами «Оберіг». Його учасники активні користувачі бібліотеки. Засідання клубу проходять у вигляді народознавчих, інформаційних уроків, літературних свят, конкурсів, вікторин. Та найпоширенішою формою роботи є майстер-класи та години рукоділля.

Ось таку весняну композицію власноруч виготовили читачі бібліотеки - члени клубу за інтересами «Оберіг», яка доповнила діючу виставку їх робіт.

126 127


«У янгола під крилом»

Знайомство з новою книгою - це завжди свято, а якщо книга не тільки цікава по змісту, але й чудово проілюстрована - свято подвійне. Можливість ознайомитись із книгою Надії Гуменюк «У янгола під крилом» мали юні читачі бібліотеки під час презентації даної книги . Подорожуючи від одного свята до наступного діти пізнавали старовинні традиції святкування і ознайомилися з сучасними українськими датами.

125


«Майбутні солдати-нинішнім
захисникам Вітчизни»

В бібліотеці села Крижівка пройшла акція «Оберіг для солдата»,до якої активно підключилися юні читачі та члени гуртку «Оберіг». Було вирішено зробити з бісеру патріотичні брелоки синьо-жовтого кольору із зображенням

тризуба. Хоча вироби і потребували чималих затрат часу,але це не зупинило дітей. Деякі з них брали вироби додому і у вільний час доробляли брелоки. Це Мілінчук Іванна, Похальчук Ольга, сестри Катерина і Олена Мілінчуки, Марфутіна Євгенія, Шинкаренко Павло,Корчак Богдан, Андрійчук Сергій та інші. Готові обереги та побажання вернутись живими було передано в штаб Рожищенської самооборони.

Кiлькiсть переглядiв: 5