Україна! Рідний серцю край

У бібліотеці було вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

/Files/images/milsk/240881534_562995764845700_2896894315709914503_n.jpg

/Files/images/milsk/240721012_562995891512354_9126337279145544355_n.jpg


Тільки в грудні

Налітайте любителі гарячих новинок, для Вас в бібліотеці с.Мильськ організовано виставку-інсталяцію «Візьміть новинку собі в торбинку».

/Files/images/100_64.jpg


«Сніговик запрошує прочитати»

Під такою назвою в бібліотеці с.Мильськ організована виставка – інсталяція на якій представлено твори української сучасної літератури.

08


Жнива розпачу

Однією з найбільш трагічних сторінок в історії українського народу став голод 1932-1933 років. У листопаді цього року виповнюється 84 роки цій національній трагедії.

Виставка – інсталяція «Чорні крила голодомору» організована в бібліотеці с.Мильськ присвячена пам’яті мільйонів українських селян – чоловіків, жінок, дітей, які загинули мученицькою смертю з голоду, що був штучно організований в Україні.

ФОТО


Літо в банці

Свіжі овочі та фрукти без сумніву найкорисніші. Але, щоб вони були на столі не тільки літом, але й восени та взимку їх треба вміти консервувати. Як це зробити правильно, вам допоможе організована в бібліотеці с.Мильськ виставка-інсталяція «Літо в банці».

ФОТО


Літо з улюбленою книгою

Безперечно канікули – пора для відпочинку. Але любі діти не забуваємо і про книги. Перегляньте виставку-інсталяцію «Літо з улюбленою книгою», яка організована для вас в бібліотеці с.Мильськ і проведіть їх із користю для себе.

ФОТО


А над світом українська вишивка цвіте

Під такою назвою в бібліотеці с.Мильськ була організована виставка рушників місцевих майстринь Тананайко Оксани, Левчук Євгенії, Хвостюк Неоніли, Хвостюк Ольги. Виконані у різних техніках вишивання та різних часів. Переглянути виставку змогли учасники та глядачі тематичного вечора.

ФОТО


«Живе, Тарасе, поміж нас і голос твій і слово»

9 березня в с.Мильськ відбувся дитячий ранок присвячений великому українському поетові Тарасу Григоровичу Шевченку «Живе, Тарасе, поміж нас і голос твій і слово». Захід підготовлено і проведено за підтримки місцевої школи та учнів 6-их і 8-их класів.

ФОТО


"Війною палає рідна земля"

Напередодні Дня пам’яті та примирення у бібліотеці-філії відбулася зустріч з учасниками АТО Хвещуком Олександром і Сусликом Андрієм.

Відвідувачі бібліотеки мали можливість поспілкуватися з демобілізованими воїнами, поставити питання, які їх цікавили. Хлопці охоче розповідали про своїх побратимів, з якими пліч-опліч боронили нашу землю, про техніку, зброю, а ось про себе розповідали дуже мало.

Головне зауважили, що війна завжди несе горе, смерть, кров, а тому потрібно зробити все, щоб на нашій землі запанував мир, щоб Україна стала сильною європейською державою, якою ми б усі пишалися.

В рамках заходу експонувалася тематична виставка "Пам’ять, яка нас об’єднує", підготовлена зав. бібліотекою Раїсою Левчук.

3305 3306


"Кобзар» - книга навіки"

До 175-ї річниці виходу у світ книги Т.Г.Шевченка «Кобзар» у бібліотеці відбулася літературна мандрівка за творами збірки.

Дивовижна доля цієї книги. Поезії, що входять до неї, народжувалися на тернистих шляхах поетового життя, писалися то в мандрах, то в казематах, мережилися при світлі білих ночей Півночі й у пісках закаспійських пустель, під самотнім сонцем вигнання.

Кожен, хто відкриє для себе «Кобзаря», відчує, що книгу цю написала людина, яка вистраждала свої відкриття, яка по крутизнах життя піднеслася до вершин мудрості.

Про долю книги, її історію написання розповіла присутнім на зустрічі зав. бібліотекою Раїса Левчук. Вірші зі збірки майстерно декламували учні місцевої школи.

В рамках підготовки до заходу в фойє будинку культури експонувалася книжково-ілюстративна виставка, яку доповнили вишивки та малюнки дітей, виконані за мотивами творів Т.Г.Шевченка.

3302 3304 3303


Бібліотека і громада

Реаліями сьогодення сучасної бібліотеки є необхідність створення якісно нових умов для надання членам місцевих громад різноманітних послуг для кожної конкретної групи користувачів. Завдяки згуртованій і наполегливій роботі та при наявності партнерства і співпраці з громадою, сільська бібліотека надає користувачам можливість вільно користуватись у потоці інформації, стає показовим елементом і незмінним джерелом соціально-культурного процвітання громади.

Партнерство бібліотеки і органів місцевого самоврядування знаходить своє практичне втілення, тому частими гостями бібліотеки є сільський голова та завідуюча клубом, які зібралися щоб обговорити питання благоустрою території та відзначення Дня пам'яті та примирення.

3298 3299 3301


Книги подаровані бібліотеці

У Мильську відбулася зустріч із помічником народного депутата України Мартиняка Сергія Васильовича Пизою Олександром Зіновійовичем. Жителі села мали змогу поспілкуватись та отримати відповіді на питання, які їх турбують. Бібліотеці-філії Волинським обласним благодійним фондом " ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР" було подаровано 10 книг:

Борис Комар " Векша"
- Марія Матіос " Солодка Даруся"
-Зірка Мензатюк " Ангел золоте волосся"
-Макс Кідрук " На Зеландію!"
-Осана Сайко " Новенька та інші історії"
-Сергій Гридін " Не такий"
-Андрій Кокотюха " Червоний"
- Дара Корній " Зозулята зими"
-Іван Сірко " Славетний кошовий"
- "Довідник садівника"

Запрошуємо ознайомитись із цими виданнями.

35


Кiлькiсть переглядiв: 1315